LG 43QNED82A6 (2025)
 449,00
Merk:
Product details
De LG 43QNED82A6 (2025) maakt gebruik van de nieuwste LG QNED-filters, wat ervoor zorgt dat jij een breed kleurbereik en hoge kleurnauwkeurigheid ervaart. Dankzij de hoge helderheid kun jij zelfs met veel tegenlicht het beeld perfect zien. Dompel je volledig onder in jouw favoriete serie met behulp van Dolby Vision en Dolby Atmos. En ook voor de gamer is deze tv perfect. De televisie beschikt over HDMI 2.1 tot 120 Hz, zodat jij het meeste uit je gameconsole kunt halen.
Aanvullende informatie
Merk
LG
Beeldformaat
43 inch
Schermtype
LED
Frequentie
50 Hz
Platform Smart TV
WebOS
HDMI
3
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
54 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W