LG 50UT73006LA (2024)
 462,00
Merk:
Product details
De 50UT73006LAbrengt elk beeld tot leven in 4K Ultra HD-resolutie. Elk frame wordt verrijkt door de Direct backlight-technologie, waardoor de beelden levendig en kristalhelder zijn. Met een display van 50 inch, wordt elk hoekje van je kamer gevuld met pure kleuren en beelden die bijna van het scherm springen.
Aanvullende informatie
Merk
LG
Beeldformaat
50 inch
Schermtype
LCD
Frequentie
60 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
3
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
71 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W