LG 55NANO966PA
Merk
LG
Beeldformaat
55 inch
Schermtype
LCD
Frequentie
60 Hz
Resolutie
8K Ultra HD
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
3
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
40 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
130 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W