LG 75QNED91T6A (2024)
Merk
LG
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
SQD Mini-LED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
4
Wifi
Wifi 5
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
40 W
Subwoofer
Energieklasse
E
Energieverbruik (SDR)
110 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W