LG Mini LED 75QNED93A6A (2025)
Merk:
Product details
Met de LG 75QNED93A6A haal je een 75 inch 4K QNED Smart TV in huis die indrukwekkend beeld combineert met slimme technologie. Dankzij de Quantum Dot en NanoCell-technologie geniet je van levendige kleuren, diepe contrasten en haarscherpe details, perfect voor films, sport en gaming.
Aanvullende informatie
Merk
LG
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
SQD Mini-LED
Frequentie
144 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
1
Wifi
Wifi 4, Wifi 5, Wifi 6
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
20 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
40 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
109 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W