Philips 48OLED760 Ambilight (2025)
 945,00
Merk:
Product details
Dolby Vision en Atmos zorgen voor een nog sterker bioscoopgevoel, met glorieuze details en meeslepend ruimtelijk geluid. Tot slot garandeert de 120 Hz native verversingssnelheid een soepele gameplay van al je consolespellen, met talloze extra opties via Game Bar 2.0.
Aanvullende informatie
Merk
Philips
Beeldformaat
48 inch
Schermtype
OLED
Frequentie
100 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 4, Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
60 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W