Philips 55OLED809 Ambilight (2024)
Merk:
Product details
Geniet van levensecht beeld en krachtig geluid met deze elegante Philips 55OLED809 Ambilight 2024. De ingebouwde LED-verlichting aan de achterkant laat alles nog groter en meeslepender lijken. Daarnaast zal de actie centraal staan door het prachtige dunne scherm zonder rand. Door Dolby Vision en Dolby Atmos zijn er geen teleurstellende scènes meer die te donker zijn om iets goed te zien en zullen films, programma’s en games fantastisch klinken. Til je game-ervaring naar een hoger niveau met deze 4K tv met HDMI 2.1 en een verversingssnelheid van 120 Hz.
Met de 55 inch Philips 55OLED809 – Ambilight (2023) geniet je van kleurrijke en haarscherpe beelden. De tv verlicht de wand achter de tv in de kleuren van het beeld dankzij de Ambilight techniek. De Ambilight lampjes zitten aan alle 4 de kanten van de tv, wat zorgt voor rust voor je ogen en een meeslepende kijkervaring. Het 4K OLED scherm toont contrastrijke beelden. Het scherm bevat pixels die individueel oplichten of dimmen. Zo zijn donkere scènes in films beter te volgen in een lichte kamer en komt een sterrenhemel beter tot zijn recht. Door HDR ondersteuning en het 10 bit kleurenpaneel. Toont de tv kleurrijke en realistische beelden. Zo geniet je tijdens een natuurdocumentaire van de felle en levendige kleuren van de dieren.
Aanvullende informatie
Merk
Philips
Beeldformaat
55 inch
Schermtype
OLED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
Google TV
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
50 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
87 kWh
Stand-by verbruik
2.00 W