Philips 55PUS8009 Ambilight (2024)
Merk
Philips
Beeldformaat
55 inch
Schermtype
LCD
Frequentie
60 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
3
USB
1
Wifi
Wifi 4
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
D
Energieverbruik (SDR)
51 kWh
Stand-by verbruik
2.00 W