Philips 75PUS7000 (2025)
Merk
Philips
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
LED
Frequentie
60 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
3
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
E
Energieverbruik (SDR)
97 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W