Philips 77OLED909 Ambilight B&W (2024)
Merk
Philips
Beeldformaat
77 inch
Schermtype
OLED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
Google TV
Spraakbesturing
Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
0 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
80 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
147 kWh
Stand-by verbruik
2.00 W