Philips QLED 43PUS7800 (2025)
 358,00
Merk:
Product details
Om de Philips 43PUS7800 aan te sluiten op andere apparaten kunt u de volgende aansluitingen gebruiken: 1x 3,5 mm jack, 1x CI+, 1x LAN, 1x optische uitgang, 2x USB en 3x HDMI. Meld u via wifi aan bij uw thuisnetwerk en maak gebruik van aantrekkelijke onlinediensten wanneer u maar wilt. Het systeem kan ook worden verbonden met de bijbehorende app, waardoor navigeren in het systeem heel eenvoudig wordt. Je kunt ook een aantal streamingdiensten op het apparaat gebruiken (Amazon Prime Video, DAZN, Deezer, Disney+ en Joyn). In het Smart Home-gedeelte is een Smart TV inbegrepen en kan dus centraal worden beheerd.
Aanvullende informatie
Merk
Philips
Beeldformaat
43 inch
Schermtype
QLED
Frequentie
60 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
3
USB
2
Wifi
Wifi 4
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
63 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W