Philips The Xtra 75PML9009 Ambilight (2024)
Merk:
Product details
Laat je omverblazen door de prachtige beeldkwaliteit van de Philips 75PML9009/12. Al je favoriete films en series komen tot leven dankzij de haarscherpte 4K-resolutie, aangevuld door HDR10. Je mist geen enkel detail. Met een beeldverversingssnelheid van 120 Hz is ook gamen een lust voor het oog, dus sluit gerust een console aan op een van de 4 HDMI-poorten. Wat je ook kijkt of speelt, je doet het in stijl. Niet alleen springt het design van deze 65-inch-tv direct in het oog, maar je kijkervaring wordt bovendien aangevuld door Ambilight aan 3 zijden. Dit model is compatibel met Amazon Alexa en de Google Assistent, dus je bedient hem gewoon met je stem.
Aanvullende informatie
Merk
Philips
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
SQD Mini-LED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
40 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
110 kWh
Stand-by verbruik
0.30 W