Philips The Xtra 85PML9009 Ambilight (2024)
Merk
Philips
Beeldformaat
85 inch
Schermtype
SQD Mini-LED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
Titan OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 4, Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
40 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
154 kWh
Stand-by verbruik
0.30 W