Samsung MRE75R86H – 75″ Micro RGB (2026)
Merk
Samsung
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
LCD met Micro RGB
Frequentie
144 Hz
Platform Smart TV
Tizen OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Digitenne, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
15 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
60 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
150 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W