Samsung Neo QLED 8K 75QN990F (2025)
Merk:
Product details
Het Infinity One Design is slechts 17,6 mm dik en vrijwel randloos.
Aanvullende informatie
Merk
Samsung
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
QLED
Frequentie
100 Hz
Resolutie
8K Ultra HD
Platform Smart TV
Tizen OS
HDMI
5
USB
2
Wifi
Wifi 6
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
15 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
90 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
196 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W