Samsung Neo QLED 8K 85QN990F (2025)
Merk:
Product details
Het Infinity One Design is slechts 17,6 mm dik en vrijwel randloos.
Aanvullende informatie
Merk
Samsung
Beeldformaat
85 inch
Schermtype
QLED
Frequentie
100 Hz
Resolutie
8K Ultra HD
Platform Smart TV
Tizen OS
HDMI
5
USB
2
Wifi
Wifi 6
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
15 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
90 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
234 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W