Samsung QE100QN83H – 100″ Neo QLED (2026)
Merk:
Product details
Ontdek een nieuw level van entertainment met de Samsung QE100QN83H. Deze Neo QLED 4K tv gebruikt de nieuwste Quantum Matrix technologie en stuurt de talloze Mini LEDs met uiterste precieze aan. Zo geniet je van geweldig contrast met prachtige realistische kleuren. De slimme NQ4 AI Gen2 Processor analyseert al je favoriete content en tilt deze naar een hoger niveau met geavanceerde upscaling. En met 4K@144Hz en vier HDMI 2.1-poorten is deze tv dé keuze voor gamers.
Aanvullende informatie
Merk
Samsung
Beeldformaat
100 inch
Schermtype
QNED Mini-LED
Frequentie
144 Hz
Platform Smart TV
Tizen OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Digitenne, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
15 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
30 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
210 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W