Sony Bravia KD-43X89J (2021)
 622,00
Merk:
Product details
De Sony Bravia KD-43X89J (2021) is een krachtige 43 inch 4K Ultra HD televisie die garant staat voor een indrukwekkende kijkervaring. Dankzij de geavanceerde X1-processor worden beelden haarscherp weergegeven met rijke kleuren en een hoog contrast. Of je nu films kijkt, sportwedstrijden volgt of games speelt, deze Sony televisie levert vloeiende beelden dankzij het 100Hz-paneel en Motionflow XR-technologie. Met ondersteuning voor HDR, waaronder Dolby Vision, geniet je van levensechte details en een bioscoopwaardige beleving in je eigen woonkamer.
Aanvullende informatie
Merk
Sony
Beeldformaat
43 inch
Schermtype
LCD
Frequentie
100 Hz
Platform Smart TV
Google TV
Spraakbesturing
Google Assistant
HDMI
4
USB
2
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
64 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W