LG 50UA73006LA (2025)
 449,00
Merk:
Product details
Met de LG 50UA73006LAhaal je een 43 inch 4K UHD Smart TV in huis die garant staat voor scherpe beelden en levendige kleuren. Deze LED-tv biedt een perfecte balans tussen grootte, kwaliteit en gebruiksgemak en is ideaal voor filmavonden, sport en gamen.
Aanvullende informatie
Merk
LG
Beeldformaat
50 inch
Schermtype
LED
Frequentie
50 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
3
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Ziggo
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
71 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W