LG 75QNED87T6B (2024)
Merk
LG
Beeldformaat
75 inch
Schermtype
QLED
Frequentie
100 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa
HDMI
4
Wifi
Wifi 5
Speakersysteem
Intern Stereo
Front Speakervermogen (RMS)
10 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
20 W
Subwoofer
Energieklasse
D
Energieverbruik (SDR)
83 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W