LG OLED97G67LW – 97” OLED EVO (2026)
Merk:
Product details
De LG OLED97G67LW – 97” OLED EVO biedt adembenemende beeldkwaliteit en tovert je kamer om tot een ware thuisbioscoop. Het krachtige OLED-paneel produceert diep zwart met levensechte kleuren. En dankzij de geavanceerde reflectietechnologie heb je altijd helder beeld. Zelfs bij veel daglicht. Bovendien past het ultradunne Gallery design strak tegen de muur en staat hij zo prachtig in je interieur.
Ervaar ongeëvenaarde beeldkwaliteit met de LG OLED97G67LW, een premium 97 inch OLED televisie die jouw kijkervaring naar een hoger niveau tilt. Dankzij de geavanceerde OLED-technologie geniet je van perfecte zwartwaarden, levendige kleuren en een indrukwekkend contrast. Deze LG OLED TV is ideaal voor filmliefhebbers en gamers die alleen genoegen nemen met het beste. Met ondersteuning voor de nieuwste beeldstandaarden en een ultrasnelle processor levert de LG OLED97G67LW haarscherpe beelden en vloeiende prestaties, zelfs bij snelle actiescènes. Het minimalistische design zorgt ervoor dat deze grote OLED televisie naadloos in elk modern interieur past.
Aanvullende informatie
Merk
LG
Beeldformaat
97 inch
Schermtype
OLED
Frequentie
120 Hz
Platform Smart TV
WebOS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
3
Wifi
Wifi 6
Ci+ Geschikt
Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
15 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
60 W
Subwoofer
Intern
Energieklasse
F
Energieverbruik (SDR)
210 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W