Samsung Neo QLED 8K 85QN800C (2023)
Merk
Samsung
Beeldformaat
85 inch
Schermtype
QLED
Frequentie
100 Hz
Resolutie
8K Ultra HD
Platform Smart TV
Tizen OS
Spraakbesturing
Amazon Alexa, Google Assistant
HDMI
4
USB
3
Wifi
Wifi 5
Ci+ Geschikt
Canal Digital, Digitenne, Ziggo
Speakersysteem
Intern Surround
Front Speakervermogen (RMS)
0 W
Totaal Speakervermogen (RMS)
70 W
Subwoofer
Energieklasse
G
Energieverbruik (SDR)
168 kWh
Stand-by verbruik
0.50 W